Czy terminy i ceny mogą ulec zmianie?

Jeśli publikujemy termin wyjazdu, to jest on stały. Chcemy żeby każdy miał możliwość zaplanowania urlopu i ogarnięcia odpowiedniej ilości czasu na nasz wyjazd, więc nie zakładamy zmian w kalendarzu wyjazdów. Zawsze publikujemy cenę nominalną – jest ona najwyższa, jaką można zapłacić, ale nie wykluczamy promocji.

Czy mogę oddać swoje miejsce komuś innemu?

Z założenia miejsca nie są transferowalne. Zgłoszenie na wyjazd jest na konkretną osobę. Jednak każdy przypadek jesteśmy skłonni rozpatrywać osobno i w ramach możliwości będziemy się starać iść na rękę i zawsze szukać najlepszego rozwiązania.

Czy mogę mieszkać sam w pokoju?

Tak, wszystko jest możliwe, pytanie tylko, jakim kosztem. W wyjazdach gdzie rezerwujemy pokoje hotelowe, będzie to łatwiejsze i za mniejszą dopłatą. W przypadku miejsc, które wynajmujemy w całości, kwestia jest trudniejsza, bo oznacza eliminację potencjalnego uczestnika wyjazdu. Niemniej, jasne, jest to wykonalne.

Jak mogę się upewnić, że będę z konkretną osobą w pokoju?

Przede wszystkim, wpisać kilka osób w formularzu – to już jest mocny sygnał dla nas. Zawsze też można dodać taką uwagę w polu tekstowym. Jeśli zapomnieliście – nic straconego. Piszcie do nas, a na pewno zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby zaproponować jak najlepszy rozkład pokoi. Nam też zależy na Waszym komforcie. Zobowiązać się, że każdy dostanie taki układ jak chce, nie możemy, ale będziemy się starać.

Czy mogę ze sobą zabrać psa?

To zależy od wyjazdu, niektóre miejscówki na to pozwalają inne nie.

A koalę?

Zdecydowanie!

Czy jest możliwy dojazd własny?

Bierzemy taką opcję pod uwagę przy każdym wyjeździe i postaramy się zapewnić pulę tańszych miejsc, bez transportu. W takich przypadkach – pisać!

Czy jak zdecyduję się polecieć na własną rękę samolotem, odbierzecie mnie z lotniska?

Generalnie możemy. Wszystko zależy od odległości, ale jeśli nie będzie to jakoś super daleko, to możemy to zrobić, za rozsądną dopłatą.

Czy jest górna lub dolna granica wieku?

Dolna tak. Nie chcemy, żeby kogokolwiek po wyjeździe poszukiwał Interpol, więc minimum 18 i tu nie ma dyskusji. A maksimum? Nie chcemy robić wyjazdu geriatrycznego, ale jeśli czujesz się młodo i jesteś szaloną imprezową osobą, to nikt nie będzie zaglądał w metrykę! Jedź z nami!

Czy jest limit bagażowy?

No jest. Wszystko zależy od konkretnego wyjazdu oraz środka transportu, ale w obu przypadkach bagażnik nie jest nieograniczony. Gdy lecimy samolotem, ograniczenia narzucane są z góry przez linie lotnicze i informujemy o nich na podstronie z wyjazdem oraz w mailach, które do Was będą rozsyłane przed wyjazdem. W przypadku podróży autokarem, średnio chce się nam mierzyć czy ważyć Wasz bagaż co do grama, więc liczymy przede wszystkim na Wasz rozsądek. Maksimum to 20 kg, ale nie będziemy super restrykcyjni, jednak jeśli ktoś pojedzie po bandzie, to niestety dodatkowe 5 kg = dodatkowe 100 zeta do rachunku. Extra kilogramy w przedsprzedaży można kupić taniej.

Jestem w stanie znaleźć na rynku wyjazd za 1000 zeta, czemu Wasz jest droższy?

Z prostego powodu. Chcemy zapewnić naprawdę niesamowite warunki w rozsądnych cenach. Ale to nie znaczy najtańszych. Jeśli oferujemy Wam pokój w standardzie 5-gwiazdkowym w zamku, to siłą rzeczy nie będzie to kosztować tyle, co miejsce w 6-osobowym pokoju (lub jak niektórzy lubią to nazywać ‘apartamencie’) o standardzie więziennym. Nasz cel to zorganizowanie wyjazdu na poziomie premium lub optimum, a nie minimum.

Czy na wyjeździe znajdę sobie dziewczynę?

No tego nie możemy zagwarantować, ale szanse są. Będziemy dbać o to, żeby ilość uczestników płci męskiej i żeńskiej była podobna, więc raczej nie zdarzą się wyjazdy gdzie 90% osób to faceci. Mimo to, zawsze warto popracować nad skillem.

Skąd wyjazd?

Z Krakowa. Przynajmniej na razie nie przewidujemy innych miast. W zależności od chętnych i kierunku wycieczki zdarza się, że zgarniamy ludzi także w innych miastach (np. Katowicach).

Czego możemy się spodziewać po programie integracyjno-imprezowym?

Wszystkiego. To będzie bardzo silny punkt wyjazdu i obejmować będzie imprezy tematyczne, zajęcia w ciągu dnia, konkursy, akcje integracyjne, etc. Do wielu będziecie się mogli przygotować wcześniej, a plany imprez będziemy zdradzać na bieżąco na facebook’owych eventach i w korespondencjach mailowych.

Kiedy będą imprezy integracyjne i after parties?

One będą non-stop. Trzeba śledzić funpage na facebook’u i naszą stronę, a nic Was nie ominie!