Liwiusz

Człowiek orkiestra, który nie boi się żadnych wyzwań. Ma najbardziej niewiarygodne imię i nazwisko na świecie, ale istnieje naprawdę. Zasłynął ogarnięciem pompy strażackiej na imprezę, jak i posprzątaniem całej plaży na Kryspinowie o 5 nad ranem. Wypowiada się w dość specyficzny sposób – z jednej strony czujesz się jak idiota, z drugiej nie możesz powstrzymać śmiechu. Prawdziwy, chodzący portal randkowy – niejedna para zawdzięcza mu swoje szczęście. Podobno ma za to obiecany procent z 500+. Współautor „Śmierci w Wenecji” – drinka nagrodzonego na międzynarodowym festiwalu w Monteprandone. Stworzenie go kosztowało 10 osób utratę świadomości na 24 godziny. Jego złote myśli przeszły już do legendy i są cytowane przez najznamienitsze osobistości na świecie. Ojciec założyciel, obieżyświat, organizator wszystkiego, pasjonat nart i kitesurfingu, Liwiusz!

Piotr

Czas na kolejną charyzmatyczną postać z naszej załogi. Gość, który więcej czasu spędził w samolocie niż w komunikacji miejskiej. Przez ponad rok siedział w kraju Borata. Do tej pory nikt nie wie czym się tam zajmował, ale ilość Azjatek odwiedzających Europę od tego czasu diametralnie wzrosła. Uwielbia rozmach i elegancje, prędzej zleci taksówkarzowi przywiezenie pasty do włosów niż wyrzuci śmieci z nieułożoną fryzurą. Ulubiony sąsiad pana z góry, który podczas ostatnich mistrzostw świata średnio 3 razy w tygodniu życzył mu śmierci. Często gości stróży i próbuje przekupić ich wódką lub towarzystwem odwiedzających go koleżanek. Szuka żony o imieniu Alicja, aby móc zatańczyć pierwszy taniec do swojej ulubionej piosenki Wes – „Alane”. Przed Wami urodzony konferansjer, mistrz sceny, pasjonat motorówek, Mózg i Bat Epic Time: Yaro!

Krzysiek

Osoba, o której legendy krążą w krakowskich klubach (tych z tanim browarem), na B-klasowych boiskach oraz w ZIKiT’ie. Gdy przechodzi ulicą, matki chowają swoje córki, ojcowie ostrzą siekiery a gimnazja zamykają się na kłódkę. Ciężko się dziwić, skoro jego alter ego to Kapitan Mineta. Rodzice chcieli dać mu na drugie imię Melanż, ale po tym jak ksiądz zaczął odmawiać udzielenia chrztu, ostatecznie zmienili zdanie. Gość, który uważa, że kobieta nie powinna być starsza od jego samochodu. Strach przy nim zostawić niepilnowany talerz z jedzeniem. Odkrywca Soplicy pigwowej oraz piosenki Ai Se Eu Te Pego. Nieśmiertelny – potrafi skoczyć na główkę do kałuży z trzeciego piętra i się nie zabić. Umie tańczyć – świetny w salsie i w kujawiaku. Umie jeździć na snowboardzie – świetny we freestyle’u i freeride’dzie. Nic dodać, nic ująć: KaeRJot!

Jarek

Jarek  jeśli nie spędzi 100 dni na śniegu to uważa że sezonu narciarskiego nie było. Freeride, trasa, tyczki… nic nie stanowi dla niego tajemnicy. Drużynowy Mistrz Polski Instruktorów. Na naszych wyjazdach poprowadzi lekcje z jazdy na nartach, opowie Wam o jeździe poza trasą i sprawi że jeszcze bardziej pokochacie narty. Poza tym Jarek to wspinacz i kitesurfer. Czasami zdarzy mu się też podróżować- nie było go jeszcze tylko w Australii i Oceanii.

Dawid

Każdą ważną chwilę chwyta swoim aparatem, którego nigdy nie wypuszcza z rąk. Zdjęcia i filmy to jego sposób wyrażenia siebie i przedstawienia jego punktu widzenia. Eventy, festiwale, imprezy, wyjazdy to czynniki napędzające żywe ADHD którym jest Dawid. Brak snu, zmęczenie, niechęć to rzeczy o których nie ma pojęcia. Narciarz przez 12 lat który przeniósł się na deskę ponad 6 sezonów temu. Wiecznie głodny świata zapalony podróżnik, który brał udział w takich wydarzeniach jak Red Bull Can you make it?!