Wyjazdy snowboardowe i na narty

Jak co sezon zabieramy Was do topowych alpejskich miejsówek w najlepszych terminach, w których nie będziecie musieli martwić sie o warunki na stoku. Setki kilometrów tras, świetna ekipa, wzorowa organizacja i doskonała zabawa. Tego i wiele więcej możecie się po spodziewać wybierajac wyjazdy z nami. W tym sezonie przygotowaliśmy dla Was 4 wyjazdy: Val Thorens, Tignes, Orelle (Francja) oraz Livigno (Włochy).

L2A – Love To Alps vol. 2

Love 2 Alpes vol. 2 To kolejna edycja niezapomnianego z zeszłego roku wyjazdu Love 2 Alpes który dla nas stanie się już tradycją! Kto był ten widział i wie, że takiego wydarzenia w takiej miejscówce nie można przegapić! Ośrodek Les Deux Alpes zapewnia najlepsze w Europie warunki narciarskie, jak również możliwość podziwiania wyjątkowej panoramy Alp, z wysokości 3600m. Znajdziemy tu  znakomite warunki narciarskie na i poza wyznaczonymi trasami (off-piste). W ośrodku narciarskim mamy liczne możliwości aktywnego spędzenia czasu po powrocie z nart oraz bogate życie nocne. Zaletą wypoczynku w ośrodku jest kontakt z dziedzictwem narodowym, tradycją i wydarzeniami międzynarodowymi. Nie można również zapomnieć o tym że L2A jest ośrodkiem z topowymi Apres Ski, to właśnie tutaj organizowany jest Rise Festival!  https://www.youtube.com/watch?v=GEE0Bz6yrKg https://www.youtube.com/watch?v=YwPc9IJ0SlY Wyjazd w najważniejszych punktach: Topowa miejscówka alpejska, w świetnym terminie i wyższym standardzie 7 nocy w apartamentach Résidence l'Alba
Cena za osobę
7 nocy
20.03-29.03.2020

⭐ Les Menuires – Aconit ⭐

⭐ Les Menuires - Aconit ⭐ Bajka, marzenie, petarda, szał. Są takie miejsca na narciarskich mapach, które można określać tylko operując podobnymi słowami. I jednym z takich jest Les Menuires. Miejsce w samym sercu największego ośrodka sportów zimowych we Francji – Trzech Dolin. I teraz ten teren również zaznaczymy my. I już nie oddamy. Fenomenalna jazda, zapierające dech widoki, niezapomniane apres ski. Coś niesamowitego. Szukacie miejsca gdzie naprawdę warto być tej zimy? No to macie. Nie znajdziecie na świecie regionu narciarskiego z większą ilością połączonych tras. Trzy Doliny ma ich łącznie ponad 600km, także każdy znajdzie coś dla siebie. W podstawowej cenie wyjazdu zapewniamy skipass na region Les Menuires, w obrębie którego będziemy mieć dostęp do 160 km nartostrad oraz 46 wyciągów. O warunki nie ma się co martwić - sezon kończy się tutaj dopiero z początkiem maja.
Cena za osobę
7 nocy
27.03-05.04.2020
WhatsApp Napisz do nas!