Wyjazdy snowboardowe i na narty

Jak co sezon zabieramy Was do topowych alpejskich miejsówek w najlepszych terminach, w których nie będziecie musieli martwić sie o warunki na stoku. Setki kilometrów tras, świetna ekipa, wzorowa organizacja i doskonała zabawa. Tego i wiele więcej możecie się po spodziewać wybierajac wyjazdy z nami. W tym sezonie przygotowaliśmy dla Was 4 wyjazdy: Val Thorens, Tignes, Orelle (Francja) oraz Livigno (Włochy).

Quick Snow

Quick Snow, czyli jednodniowe wyjazdy na narty/snowboard Nowy sezon najbardziej pokręconego cyklu jednodniówek na stoku z Epic Time, czyli Quick Snow. Co nas czeka tym razem? Jeździmy dwa razy w tygodniu – w sobotę i w niedzielę, zarówno z Krakowa jak i Katowic, łącznie, ponad 30 terminów! Oczywiście, najwięcej wyjazdów na Chopok, ale też dorzucamy Kubińską Holę, Tatrzańską Łomnicę, oraz wersję polską, czyli Szczyrk i Krynicę. Koordynować to będzie jak zawsze wspaniała ekipa, w której większość jest licencjonowanymi instruktorami narciarstwa i/lub snowboardu. Za każdym razem nowe atrakcje, za każdym razem nowe promocje, za każdym razem nowe pomysły, które będziemy wdrażać razem z Wami. Koniec z nudą na stoku, bo z tą ekipą po prostu musi być bezbłędnie. Jedyne, o co tylko musicie zadbać to wczesna pobudka – resztą zajmiemy się my. Zapinamy pasy i zaczynamy już w pierwszy
Cena za osobę
1 dzień
kazdy weekend

⭐ Les Menuires – Aconit ⭐

⭐ Les Menuires - Aconit ⭐ Bajka, marzenie, petarda, szał. Są takie miejsca na narciarskich mapach, które można określać tylko operując podobnymi słowami. I jednym z takich jest Les Menuires. Miejsce w samym sercu największego ośrodka sportów zimowych we Francji – Trzech Dolin. I teraz ten teren również zaznaczymy my. I już nie oddamy. Fenomenalna jazda, zapierające dech widoki, niezapomniane apres ski. Coś niesamowitego. Szukacie miejsca gdzie naprawdę warto być tej zimy? No to macie. Nie znajdziecie na świecie regionu narciarskiego z większą ilością połączonych tras. Trzy Doliny ma ich łącznie ponad 600km, także każdy znajdzie coś dla siebie. W podstawowej cenie wyjazdu zapewniamy skipass na region Les Menuires, w obrębie którego będziemy mieć dostęp do 160 km nartostrad oraz 46 wyciągów. O warunki nie ma się co martwić - sezon kończy się tutaj dopiero z początkiem maja.
Cena za osobę
7 nocy
27.03-05.04.2020
WhatsApp Napisz do nas!